Novinky

Minirelax na zahřátí

Pomalu ale jistě přicházejí chladné podzimní dny, ale to neznamená, že i toto roční období nemá své kouzlo. Přijeďte navštívit Poděbrady v další barevné periodě a využijte akční balíček Minirelax na zahřátí na 2 noci ;)

Pobytový balíček.

26.9.2018

Zobrazit celý článek

Dny evropského dědictví

Navštivte nás v Poděbradech 8. a 9. 9. 2018 a buďte součástí Dnů evropského dědictví. Komentované i individulání prohlídky nejrůznějších poděbradských památek. Vstupné ZDARMA ;)

3.9.2018

Zobrazit celý článek

Pobytové balíčky

Vážení přátelé, nahlédněte na sekce "Pobytové balíčky" a jistě si z naší nabídky vyberete, ten správný pobyt právě pro Vás :)

6.3.2018

Zobrazit celý článek

Po přestávce opět v provozu na 100 %

Vážení přátelé, po menší pauze jsme Vám opět plně k dispozici a budeme rádi, když si přijedete odpočinout právě k nám, do Penzionu Alfa v Poděbradech. Těšíme se na Vaši návštěvu :)

Rezervace pobytů.

29.1.2018

Zobrazit celý článek

Vánoční přání

Přátelé, děkujeme Vám za Vaši přízeň a přejeme vánoční pohodu s Vašimi blízkými :)

21.12.2017

Zobrazit celý článek

Kam vyrazit za sychravého počasí?

Přemýšlíte, co podniknout za sychravého podzimního počasí? Dopřejte si wellness pobyt v našem penzionu v Poděbradech a navštivte exkurzi sklárny Crystal Bohemia a podívejte se, jak vznikají výrobky z českého křišťálu. Možná zde najdete i nějaký ten dáreček k Vánocům.

19.10.2017

Zobrazit celý článek

Parkování!

Parkování se nachází u zadního vchodu penzionu. Na parkoviště se nedostanete přímo z kolonády, kde je pěší zóna, ale z hlavní silnice (Fügnerova), ze které odbočíte na vedlejší silnici (Schnirchova).Na konci ulice odbočíte doleva (ulice Hakenova) a přibližně ve 2/3 ulice na pravé straně uvidíte zelená vrata - to je vjezd do areálu.Zde se nacházejí parkovací místa penzionu. Kontaktujte prosím recepci, aby Vám otevřela zadní vchod, nebo zazvoňte u hlavního vchodu penzionu Alfa z kolonády.

5.10.2017

Zobrazit celý článek

Exkurze v poděbradské sklárně

Váháte, kam zamířit při nepříznivém počasí? Navštivte sklárnu Crystal Bohemia v Poděbradech, kde můžete vidět ruční výrobu skla i tradičního českého broušeného křišťálu. 

28.9.2017

Zobrazit celý článek

Lázeňské město Poděbrady

Poděbrady jsou lázeňské město ve Středočeském kraji v okrese Nymburk. Město se nachází v úrodné polabské nížině na řece Labi, necelých 50 km východně od Prahy u dálnice D11. Leží v nadmořské výšce 184–190 m n. m. Žije zde přes 14 tisíc obyvatel.

28.8.2017

Zobrazit celý článek

Poděbradský ostrov

Po více než 40 letech zpřístupnily Poděbrady ostrov na Labi mezi zdymadlem a vodní elektrárnou, který se nachází pod zámkem v centru města. Ostrov dříve býval místem promenád a cílem procházek lázeňských hostů.

26.7.2017

Zobrazit celý článek

Jezero Poděbrady

Koupaliště Jezero Poděbrady je přírodní areál u vytěženého pískového povrchového dolu. Areál se nachází skoro v centru a patří k němu parkoviště pro cca 150 vozů. V areálu se nachází přírodní nudistická pláž, sociální zařízení, sprchy, 5 barů s občersvením a pitím.

14.7.2017

Zobrazit celý článek

Staňte se fanoušky našeho nového profilu na Facebooku

Penzion Alfa Poděbrady má nový profil na Facebooku! Staňte se našimi fanoušky a sledujte akční nabídky a novinky penzionu. 

13.7.2017

Zobrazit celý článek

Široká nabídka wellness procedur nejen pro ubytované!

Prohlédněte si naši nabídku wellness balíčků, masáží, kosmetiky a mnoho dalšího!

10.5.2017

Zobrazit celý článek

Ubytování přímo na lázeňské kolonádě v Poděbradech!

Hledáte kvalitní, přesto levné ubytování přímo v centru Poděbrad? Jste na správném místě!

11.2.2017

Zobrazit celý článek

Nově podáváme snídaně přímo na pokoj!

Objednejte si vydatnou kontinentální snídani do pokoje za příplatek 90 Kč za osobu. 

26.1.2017

Zobrazit celý článek

Novinka - noční hvězdná obloha

Vybrané pokoje mají nyní noční hvězdné nebe. Zhasnete a objeví se Vám na stropě Vašeho pokoje realistická noční obloha,hvězdy, souhvězdí a v rodinném pokoji i planetky.

9.11.2016

Zobrazit celý článek

Zmodernizovaný Penzion Alfa v Poděbradech

Zmodernizovaný penzion s bezdotykovým vstupem na kartu přímo na kolonádě - Penzion Alfa Poděbrady!

12.9.2016

Zobrazit celý článek

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..