Wellness centrum

Nechte se hýčkat ve wellness centru Penzionu Alfa, v oáze klidu a regenerace. V průběhu celého roku je Vám k dispozici masážní vodní lehátko Hydrojet a masážní křeslo Shiatsu. Nebo můžete vyzkoušet oblíbenou proceduru pro regeneraci těla i mysli - perličkovou různorodou přísadovou koupel s chromoterapií (léčbou barevným světlem). Poskytujeme i různé druhy masáží, zábalů a kosmetické služby. Veškeré wellness procedury Vám zcela určitě zpříjemní pobyt u nás v Poděbradech. 

WELLNESS CENTRUM je otevřené i pro veřejnost.

V případě zájmu o masáž či některou z jiných procedur nás neváhejte prosím kontaktovat na tel. +420 704 172 825.

 ------------------------

Na léto jsme pro Vás připravili LETNÍ ROZMAZLOVANÍ NOŽIČEK :). 

Speciální nabídka wellness služeb zaměřená na dolní končetiny zahrnuje:

Osvěžující perličkovou koupel chodidel s éterickými oleji a mořskou solí

Následný parafinový zábal chodidel

45 min. - 790 CZK

Perličková koupel Vaše nožky příjemně uvolní, přispěje ke zlepšení prokrvení pokožky a stimuluje krevní oběh v oblasti chodidel. K dispozici jsou 3 masážní programy - vibrační masáž + infrazáření, bublinková masáž + teplá lázeň nebo kombinace obou programů.

Parafinová lázeň zanechá Vaši pokožku pružnou a hladkou. Parafín je speciální vosk získaný z ropy a obohacený o vitamín E. Parafín prohřívá, uvolňuje, zvyšuje krevní oběh a otevírá póry, díky tomu pak může kožní krém proniknout hlouběji. Následná obalová fólie zabraňuje ztrátě vlhkosti. Výsledkem je hedvábně měkká a hladká kůže a znovu získaný lesk nehtů.

Peeling nohou (stehen) se skořicovým zábalem

50 min. - 690 CZK

Za použití abraziva (káva, cukr či rozdrcená zrnka) se odstraňují odumřelé kožní buňky a vyhlazuje se povrch pokožky. Peeling přispívá ke zjemnění pokožky a zároveň odbourává celulitidu. Následuje skořicový zábal, který dodá nohoum to pravé pálivé osvěžení a svou silou celou proceduru umocní.

Letní rozmazlování nožiček   Letní rozmazlování nožiček   Letní rozmazlování nožiček

---------------------------

Kromě parafinového zábalu chodidel a peelingu stehen, nabízíme také parafinový zábal rukou a peeling rukou.

----------------------------- 

Masážní vodní lehátko Hydrojet

Hydrojet je mechanické masážní lůžko v podobě vodního lůžka se systémem řízených vodních trysek. Na jeho povrchu se nachází gumová membrána, takže při masáži nedochází k přímému kontaktu těla s vodou.

Hydrojet je přístroj, který nachází své uplatnění v mnoha relaxačních i lázeňských wellness centrech. Masážní lehátko snižuje svalové napětí, zvyšuje celkové prokrvení, snižuje hladinu toxických látek ve svalech, pozitivně působí na oběhový systém a mnoho dalšího!

Hydrojet kombinuje jemnou sílu vody s usklidňujícím teplem. Jedinečná koncepce přináší mnoho pozitivních účinků:

 • Úlevu od bolesti
 • Svalovou relaxaci
 • Odstranění svalové nerovnováhy
 • Optimalizaci svalového napětí
 • Zvyšuje prokrvení a tím podporuje metabolismus tkáně
 • Odlehčuje cévnímu a míznímu systému
 • Ovlivňuje pozitivně vegetativní nervový systém a tak přináší blahodárné účinky na vnitřní orgány

Masážní křeslo Shiatsu

Shiatsu je prastará japonská léčebná metoda a v překladu znamená "tlak prsty". Tato technika uvolňuje celé tělo, pomáhá uzdravovat a navozuje stav tělesné a duševní pohody. Masážní křeslo Shiatsu nabízí hlubokou relaxaci, snížení stresu a únavy, lepší oběh krve a lymfatických tekutin a mnoho dalšího.

Masáž tedy stimuluje krevní oběh a urychluje vylučování odpadních látek z těla. Masáž posiluje odolnost vůči nemocem, podporuje lymfatický oběh a nervový systém, urychluje obnovu poškozených tkání, zmírňuje bolesti a napětí svalů, zvyšuje pružnost těla, urychluje hojení ran, působí proti stresu, podporuje pravidelný spánek a odstraňuje únavu, migrény a otoky.

Perličková přísadová koupel

Perličková koupel s chromoterapií (prolínáním barevných světel) je výbornou regenerační procedurou, která přináší příjemný zážitek, uvolnění svalového napětí, odbourání stresu, regeneraci pokožky, i zlepšení krevního oběhu a podporu metabolismu.

Koupel se provádí v sedavé vaně, kde jsou různě uspořádané trysky ve vaně. Umožňují relaxaci svalů a kloubů dolních končetin. Na co jsou tyto koupele dobré:

 • Chronické kloubní potíže a páteřní bolestivé syndromy
 • Poúrazové stavy a chronické žilní problémy
 • Spastické a chabé obrny
 • Regeneraci po nadměrné zátěži
 • Bolesti hlavy a nespavost
 • Neurózy a chronické zácpy
 • Otoky a lymfatické problémy, a mnoho dalších onemocnění

Masáže

Klienti si mohou dopřát přímo ve wellness centru penzionu Alfa také klasické masáže, ať už hlavy a obličeje nebo zad či celého těla, případně masáže lávovými kameny či medovou detoxikační masáž. Účinky této léčebné metody jsou odstranění bolesti, podpora lymfatického systému, úleva od svalového napětí a mnoho dalšího.

Kompletní nabídku masáží naleznete ZDE.

 

Pobytové balíčky

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..