Wellness centrum

Nechte se hýčkat ve wellness centru Penzionu Alfa, v oáze klidu a regenerace. V průběhu celého roku je Vám k dispozici masážní vodní lehátko Hydrojet a masážní křeslo Shiatsu. Nebo můžete vyzkoušet oblíbenou proceduru pro regeneraci těla i mysli - perličkovou různorodou přísadovou koupel s chromoterapií (léčbou barevným světlem). Poskytujeme i různé druhy masáží, zábalů a kosmetické služby. Veškeré wellness procedury Vám zcela určitě zpříjemní pobyt u nás v Poděbradech. 

WELLNESS CENTRUM je otevřené i pro veřejnost.

V případě zájmu o masáž či některou z jiných procedur nás neváhejte prosím kontaktovat na tel. +420 704 172 825.

Masážní vodní lehátko Hydrojet

Hydrojet je mechanické masážní lůžko v podoběvodního lůžka se systémem řízených vodních trysek. Na jeho povrchu se nachází gumová membrána, takže při masáži nedochází k přímému kontaktu těla s vodou.

Hydrojet je přístroj, který nachází své uplatnění v mnoha relaxačních i lázeňských wellness centrech. Masážní lehátko snižuje svalové napětí, zvyšuje celkové prokrvení, snižuje hladinu toxických látek ve svalech, pozitivně působí na oběhový systém a mnoho dalšího!

Hydrojet kombinuje jemnou sílu vody s usklidňujícím teplem. Jedinečná koncepce přináší mnoho pozitivních účinků:

 • Úlevu od bolesti
 • Svalovou relaxaci
 • Odstranění svalové nerovnováhy
 • Optimalizaci svalového napětí
 • Zvyšuje prokrvení a tím podporuje metabolismus tkáně
 • Odlehčuje cévnímu a míznímu systému
 • Ovlivňuje pozitivně vegetativní nervový systém a tak přináší blahodárné účinky na vnitřní orgány

Masážní křeslo Shiatsu

Shiatsu je prastará japonská léčebná metoda a v překladu znamená "tlak prsty". Tato technika uvolňuje celé tělo, pomáhá uzdravovat a navozuje stav tělesné a duševní pohody. Masážní křeslo Shiatsu nabízí hlubokou relaxaci, snížení stresu a únavy, lepší oběh krve a lymfatických tekutin a mnoho dalšího.

Masáž tedy stimuluje krevní oběh a urychluje vylučování odpadních látek z těla. Masáž posiluje odolnost vůči nemocem, podporuje lymfatický oběh a nervový systém, urychluje obnovu poškozených tkání, zmírňuje bolesti a napětí svalů, zvyšuje pružnost těla, urychluje hojení ran, působí proti stresu, podporuje pravidelný spánek a odstraňuje únavu, migrény a otoky.

Perličková přísadová koupel

Perličková koupel s chromoterapií (prolínáním barevných světel) je výbornou regenerační procedurou, která přináší příjemný zážitek, uvolnění svalového napětí, odbourání stresu, regeneraci pokožky, i zlepšení krevního oběhu a podporu metabolismu.

Koupel se provádí v sedavé vaně, kde jsou různě uspořádané trysky ve vaně. Umožňují relaxaci svalů a kloubů dolních končetin. Na co jsou tyto koupele dobré:

 • Chronické kloubní potíže a páteřní bolestivé syndromy
 • Poúrazové stavy a chronické žilní problémy
 • Spastické a chabé obrny
 • Regeneraci po nadměrné zátěži
 • Bolesti hlavy a nespavost
 • Neurózy a chronické zácpy
 • Otoky a lymfatické problémy, a mnoho dalších onemocnění

Masáže

Klienti si mohou dopřát přímo ve wellness centru penzionu Alfa také klasické masáže, ať už hlavy a obličeje nebo zad či celého těla, případně masáže lávovými kameny či medovou detoxikační masáž. Účinky této léčebné metody jsou odstranění bolesti, podpora lymfatického systému, úleva od svalového napětí a mnoho dalšího.

Na objednávku si můžete s partnerem nebo s kamarádkou dopřát ve wellness Penzionu Alfa také párové masáže. Vyberte si z nabídky našich masáží a užijte si společný relax ve dvou. V případě zájmu o párovou masáž pro 2 osoby nás neváhejte kontaktovat.

Na jaro jsme pro Vás připravili speciální JARNÍ DETOXIKAČNÍ MASÁŽE.


Pobytové balíčky

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..